Firma Master Abrasives cieszy się długoletnią i solidną reputacją na brytyjskim rynku materiałów ściernych, dostarczając rozwiązania wysokiej jakości produktów i profesjonalnej obsługi. Założona w Daventry w 1967 roku, jest teraz niezależną firmą brytyjską, która zapewnia wsparcie techniczne. Marka Master zapewnia rozwiązania dla przemysłu, oferując wysoką jakość na opłacalnym poziomie celem uzyskania lepszej wydajności procesu. Z dniem 1 września 2019 utworzono siostrzaną firmę w Polsce, Master Abrasives Polska z siedzibą w Katowicach. Zadaniem zespołu w Polsce będzie obsługa krajowych kontrahentów.

Opracowaliśmy gamę produktów pod marką Master, aby zapewnić niezmiennie wysoką jakość zgodnie z ISO 9001. Gama produktów jest obszerna, obejmująca produkty powlekane i włókniny do polerowania powierzchni, jak również szlifowania, a także produkty do szlifowania i produkty superabrasives do precyzyjnej obróbki powierzchni. Nasz zespół ds. aplikacji technicznych współpracuje z klientami na całym świecie, oferując rozwiązania techniczne w zakresie problemów z aplikacjami i pomagając w maksymalizacji produktywności. 

Nasi inżynierowie mogą ocenić Twoją aplikację i Twoje potrzeby oraz pracować z Tobą nad rozwojem produktu i procesu w celu obniżenia kosztów. Oferując produkty wysokiej jakości po konkurencyjnych cenach, poprzez gamę produktów Master popartą profesjonalną i techniczną obsługą, dążymy do zapewnienia najlepszych rozwiązań dla przemysłu.