Rothstein Metallfordergurte GmbH & Co. KG - to rodzinne przedsiębiorstwo z siedzibą w Reichshof-Brüchermühle koło Koloni.

Od ponad 45 lat produkujemy i dostarczamy na cały świat wysokiej jakości taśmy stalowe do wielu zastosowań w przemyśle. Początkowo dostarczaliśmy taśmy głównie do przemysłu szklarskiego, z biegiem czasu wyspecjalizowaliśmy się w produkcji taśm, które stosowane są również w procesach, gdzie mamy do czynienia z wysoką temperaturą, a więc w zakresie obróbki cieplnej. Dzięki ciągłemu rozwojowi i rosnącym wymaganiom naszych klientów produkujemy metalowe taśmy przenośnikowe do temperatur od -196 ° C do + 1200 ° C.

Taśmy stalowe są stosowane na całym świecie w hartowniach, piecach przemysłowych, przemyśle szklarskim, spożywczym, elektrotechnicznym i ciepłowniczym, jak również jako elementy elewacji wykorzystywane w budownictwie. Możliwości i właściwości naszych taśm są w poddawane ciągłemu rozwojowi, szczególnie w obszarach o wysokiej temperaturze do + 1200 ° C.

Każda taśma jest specjalnie przystosowana do różnych zastosowań. Nasi klienci szczególnie docenią naszą taśmę o homogenicznej budowie, w której obrzeża są integralną częścią siatki roboczej. Rothstein mgf - oznacza innowacyjność i maksymalną jakość. Na naszych stronach zobaczysz nasze możliwości, tak aby przybliżyć szczegółowo charakter naszej działalności.

Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje lub omówić specjalne wymagania, skontaktuj się z naszym zespołem handlowym składającym się z doświadczonych pracowników, będą do Państwa dyspozycji. Po prostu skontaktuj się z nami.

Więcej informacji możesz uzyskać na naszej stronie firmowej Rothstein mfg